در صورتی که شما نیازمند سایت هستید و یا مدیریت یک کارخانه را بر عهده دارید و به فکر طراحی وب سایتی برای آن هستید. باید به این نکته توجه کنید که بخش اعظمی از بازدید کنندگان، علاوه بر مطالب موجود در سایت شما به طراحی قالب و شکل ظاهری سایت، توجه زیادی میکنند. تیم مشاوره دانتی وب نیز بدین منظور نکاتی را پیرامون هر چه بهتر طراحی کردن سایت کارخانه نوشابه به شما مشاوره می¬دهد پس با تیم دانتی وب در تماس باشید.

طراحی سایت تولید نوشابه

درباره نحوه چیدمان اطلاعات و لینکهای وب سایت باید دقت شود. ممکن است در ابتدا کار ساده ای به نظر برسد اما باید بدانید هر اشتباه کوچکی در این موضوع در افت عملکرد وب سایت تاثیر جبران ناپذیری دارد. برای کسب اطمینان از تحلیل درست در نحوه جایگذاری مطالب از مشاوره متخصصان دایتی وب کمک بگیرید.منوی اصلی اول باید یک گزینه به اسم صفحه اول یا صفحه اصلی داشته باشد که به کاربر امکان میدهد تا در هر صفحه یا قسمتی از سایت که باشد به راحتی و با کلیک بر روی صفحه اول وارد صفحه اول شود ، صفحه اول سایت تولیدی نوشابه میتواند با اسلایدر محصولات شروع شود که کاربر را جذب کند که زمان بیشتری در سایت بماند و از سایت شما استفاده کند و بعد از گزینه صفحه اول باید گزینه هایی مثل تماس با ما که از اسمش هم مشخص است که اطلاعات تماس شرکت و یا کارخانه به همراه ادرس می باشد تا مشتری بتواند راحت تر ارتباط برقرار کند با بخش های مختلف کارخانه و یا بخش مدیریت این بخش فقط کافیه که اطاعات متنی و فرم ارسال پیام داشته باشد و قرار دادن نقشه گوگل مپ هم به دلخواه مدیر سایت می باشد که می تواند برای مشخص شدن موقعیت مکانی کارخانه بعد از هماهنگی با تیم برنامه نویسی و طراحی سایت در قسمت تماس با ما قراردهد. همچنین ایمیل مدیریت کارخانه نیز برای ارتباط غیر مستقین با مشتری در این قسمت قرار داده می شود.

گزینه درباره ما که اطلاعات کلی درباره روش تولید و قدمت کارخانه و روش کار و مدیریت کارخانه در این بخش قرار میگیرد که معمولا دارد اطلاعات متنی و چند عدد عکس از محیط های مختلف کارخانه، عکس محصولات و یا اسناد مربوط به کارخانه و تولید و یا مدارک و اعتبارات ملی و بین المللی و سایر در این بخش قرار داده میشود و بعد از بخش درباره ما ، گزینه مهم محصولات مورد نیاز می باشد که تمامی محصولات تولیدی کارخانه با توجه به تعداد و نوع آنها در این بخش قرار خواهد گرفت که هر محصول دارای چند عکس و مقداری توضیح متنی خواهد داشت و گزینه فروش را نیز میتوان برای سایت کارخانه نوشابه همانند گزینه محصول هم میتوان اضافه کرد که در آن معمولا سیاست های فروش و مراکز پخش محصولات نوشته شده و معمولا سایت های کارخانه جات ها و تولیدی ها هم دارای صفحه سفارش اینترنتی محصول خواهند بود که می تواند از این طریق اعلان های مهم کارخانه و یا محصولات جدید را برای کاربر به نمایش گذاشت رنگ و قالب مورد استفاده برای این کارخانه میتوند سفید و یا آبی کم رنگ باشد. معیارهای مهم در طراحی وب سایت یک کارخانه نوشابه موارد ذکر شده است که به هرحال میتواند با توجه به نظر مشتری تهیه و تنظیم شود.

شما میتوانید با کارشناسان مجرب تیم دانتی وب برای طزاحی وب سایت خود ارتباط برقرار کنید.